WYCIECZKI W GÓRY DLA FIRM


Trasy wycieczek w góry podzielone zostały na 4 typy:

TYP A – to trasy łatwe, spacerowe, które nie wymagają od turysty większego wysiłku. Możliwe jest występowanie nierównego kamienistego podłoża. Trasy niemal dla każdego.

TYP B – na niektórych odcinkach mogą wystąpić bardziej strome podejścia lub zejścia. Możliwe jest występowanie krótkich odcinków gdzie do poruszania wskazane jest użycie rąk. Trasy dla każdego turysty, który ma chęci chodzić po górach i nie boi się odrobinę zmęczyć.

TYP C – możliwe jest występowanie nawet bardzo długich odcinków stromych podejść lub zejść lecz ogólnie nie są to jeszcze szlaki trudne technicznie. Owszem, częściowo mogą wystąpić odcinki eksponowane, ubezpieczone sztucznymi ułatwieniami takimi jak łańcuchy, klamry czy drabinki lecz tego typu atrakcje spotkamy na krótkich fragmentach trasy. A zatem przydatna jest przede wszystkim przyzwoita kondycja i właściwy turystyczny ekwipunek.

TYP D – to trasy trudne technicznie. Dobra kondycja i posiadanie turystycznego ekwipunku nie wystarczą. Konieczna jest umiejętność poruszania się w terenie eksponowanym (przepaścistym), zarówno naturalnym jak też wyposażonym w sztuczne ułatwienia. Użycie rąk w wielu miejscach jest nieodzowne w celu zachowania równowagi lub w ogóle poruszania się. Wymagany jest spokój i opanowanie gwarantujące pewność ruchów. Powodzenie tego typu akcji uzależnione jest w dużej mierze od warunków pogodowych, pory roku i ogólnie od warunków panujących na szlaku.

Oto niektóre z naszych propozycji:

- "W góry, w góry, na łąki, na hale" - Tatry i Pieniny na weekend
- Góry Świętokrzyskie w dwa dni
- Góry Świętokrzyskie i okolice
- Dzikie Bieszczady
Wyślij zapytanie dotyczące imprezy:

Dane Kontaktowe
Dane Imprezy
*Pola wymagane