PAINTBALL


Konkurencja ta należy do jednej z najważniejszych teambuildingu i aktywnej rozrywki. Każdy zawodnik wyposażony jest w kombinezon, maskę, marker (karabinek do strzelania kulami z farbą) oraz „amunicję”. Przeprowadzamy gry według wielu zróżnicowanych scenariuszy. Zapewniamy wszystko co potrzebne do gry w paintball pełnej radości i pozytywnej energii przez całą grupę.
Przedstawiamy Państwu propozycje różnych konkurencji, gier i zabaw, które wykorzystujemy przy realizacji imprez integracyjnych:

 • Walka o flagę
  Jeden z najbardziej popularnych scenariuszy paintball'owych. W grze rywalizują ze sobą dwa zespoły od 3 do 20 osób. Każdy zespół posiada swoja bazę. Flaga znajduje się pomiędzy bazami. Zwycięża grupa, która zdobędzie flagę i doniesie ją do bazy przeciwnika. Osoba, która niesie flagę, nie może zostać trafiona. W przypadku trafienia pozostawia flagę w miejscu trafienia.

 • Eliminacja wroga
  W grze bierze udział 2 zespoły maksymalnie 10-osobowe. Każdy zespół posiada swoją bazę. Zadaniem zespołu jest eliminacja jak największej liczby przeciwników w określonym czasie od 15 do 40 minut. Doskonałym miejscem na przeprowadzenie gry jest las. Gra kończy się po upływie wyznaczonego czasu lub wyeliminowaniu przeciwników.

 • Ochrona VIP-a
  Jeden z graczy zostaje przebrany za VIP-a. Reszta grupy dzieli się na Ochronę i Terrorystów. Zadaniem liczniejszej Ochrony jest bezpieczne przeprowadzenie według ustalonej trasy VIP-a. Misją Terrorystów jest zlikwidowanie VIP-a.

 • Ścigany
  Jeden z graczy otrzymuje ok. 300 sztuk amunicji, pozostali z drużyny przeciwnej dostają pakiety 50 kulek. Zadaniem ściganego jest pokonać określony odcinek leśny pod ogniem przeciwników.

 • Pojedynek Rewolwerowców
  Dwóch graczy staje do siebie plecami, w magazynkach mają określoną liczbę kulek od 1 do 10 sztuk, odliczają 15 kroków odwracają się i strzelają. Przegrywa ten który pierwszy dostanie.

 • Obrona Twierdzy
  Dwie drużyny: atakujący i broniący. Obrońca wybiera teren, na którym będzie się bronić i oznacza go (nie wolno obrońcom wychodzić poza wybrany teren). Czas, w zależności od ilości graczy, rodzaju i rozmiaru terenu. Atakujący wygrywa zdobywając flagę (wystarczy ja podjąć), obrońcy powstrzymując atak.

 • Turniej strzelecki do celu
  Konkurencja szczególnie polecana dla osób, których nie fascynują leśne zmagania z dużą dawką adrenaliny. Strzelanie odbywa się na przygotowanym terenie do: butelek plastikowych, piłek różnej wielkości itp.

  Dodatkowo możemy wykorzystać tarcze i granaty paintballowe  Wyślij zapytanie dotyczące imprezy:

  Dane Kontaktowe
  Dane Imprezy
  *Pola wymagane