IMPREZY MOTYWACYJNE DLA FIRM


Motywacja – stan gotowości istoty rozumnej do podjęcia określonego działania, to wzbudzony potrzebą zespół procesów psychicznych i fizjologicznych określający podłoże zachowań i ich zmian. To wewnętrzny stan człowieka mający wymiar atrybutowy.

Procesy motywacyjne ukierunkowują zachowanie na osiągnięcie określonych celów, istotnych stanów rzeczy, kierują wykonywaniem pewnych czynności tak, aby prowadziły do zamierzonych wyników. Proces motywacyjny składa się z zespołu pojedynczych motywów. Motywem nazwać zaś można przeżycie pobudzające człowieka do działania lub powstrzymujące go, lub przeszkadzające jego wykonaniu. źródło Wiki

Aby pobudzić pracownika do działania, aby zmotywować do np. zwiększenia sprzedaży lub utrzymać dobrego pracownika w firmie proponujemy stworzenie "na miarę" wyjazdu motywacyjnego.
Dobrze stworzony i odpowiednio przeprowadzony program motywacyjny z pewnością szybko się zwróci. Pracownik po tego typu imprezie podwaja swoje siły i wypracowuje dodatkowe zyski.Wyślij zapytanie dotyczące imprezy:

Dane Kontaktowe
Dane Imprezy
*Pola wymagane